Şirin Sanayi Sitesi

Beylikdüzü, İstanbul

+90 212 623 01 90

Müşteri Hizmetleri

info@canpetplastik.com
satis@canpetplastik.com.tr

E-mail

Kozmetik Pazarı için Kaliteli PET
Ambalaj

Şişe ve kavanozların kozmetik ambalajları

Kişisel bakım pazarı için PET, paketleme için ilk tercihtir. Mantıklı, çıplak ayakla yürüdüğümüz odalarda cam kıymıkları istemiyoruz. Ayrıca kişisel bakım üreticileri, ürünlerinin modaya uygun görünmesini, yüksek kalite yaymasını ve rafta öne çıkmasını istiyor.

Canpet'te tüm bu istekler, ne kadar karmaşık olursa olsun bir araya geliyor. Kişisel bakım ürünlerinizin PET ambalajları, sonsuz sayıda renk ve şekilde üretilebildiği için tüketiciler için parlar ve dikkat çeker. Ayırt edici bir unsur olan dekorasyon konusunda da sizinle birlikte düşünmekten mutluluk duyuyoruz.

HER KAVANOZA BİR KAPAK UYAR

Evet, her PET kavanoza uygun bir kapak vardır. Aslında, mükemmel oturan bir kapak, toplam konseptin önemli bir parçasıdır. Ve iyi bir kapak yapması gerekeni yapar; sızıntıyı önler ve raf ömrünü garanti eder. Kişisel bakım ürünleri üreticisi olarak çok çeşitli kapaklar arasından seçim yapabilirsiniz.

Ancak Canpet, pompalar gibi çekici dozlama sistemleri de sunar. Bizimle iletişime geçin , sizinle birlikte düşünmekten veya 'yapılandırıcımıza' bakmanızdan mutluluk duyarız.

Özelleştirilmiş plastik ambalaj

Gerçekten ayırt edici olmak, benzersiz bir şekil ile de yapılabilir. Tamamen bireysel bir tasarımı tercih ederseniz, tasarımcılarımız şekilden renge ve dekorasyona kadar her ayrıntıyı sizinle birlikte düşüneceklerdir. İstenilen görünüm, işleme ve dayanıklılık, mevzuat ve yönetmelikler açısından en iyi plastiği birlikte seçiyoruz.

Canpet ayrıca 3D yazıcılara sahiptir, böylece bir numune aracılığıyla tasarladığınız ambalajın gerçek hissini hemen elde edersiniz.