Şirin Sanayi Sitesi

Beylikdüzü, İstanbul

+90 212 623 01 90

Müşteri Hizmetleri

info@canpetplastik.com
satis@canpetplastik.com.tr

E-mail

CANPET, KALİTE GÜVENCELERİ

Kalite Güvence departmanımız, Can Pet'ın yüksek kalitesini korumaktan sorumludur. Bu departmanda müşteri memnuniyeti en önemli önceliktir. QA iki noktaya odaklanır: müşteri odaklılık ve sürekli iyileştirme. Kalite Güvence departmanı sürecin ön saflarında yer alır. Günümüzde süreç kontrolüne risk temelli düşünceden yaklaşmak önemlidir. Can Pet bu şekilde ekstra müşteri değeri yaratır.

Ölçmek Bilmektir

Kalite Kontrol departmanı ölçüm sürecimizi kontrol eder. PET şişe ve kaplarımızın müşteri ile yapılan anlaşmalara uygun olup olmadığını kontrol etmek için sürekli ölçümler yaparlar. Ölçüm verilerini iyileştirme sürecimiz için girdi olarak kullanırız. SPC, varyasyon analizi, kalite ölçümleri, veri tabanı analizleri, istatistikler, operatör ve teknisyenlerle yapılan görüşmeler gibi yöntemlerle iyileştirme ekipleri süreçlerimizi iyileştirmek için gerekli tüm aksiyonları alır.ISO Sertifikaları

Kalite yönetim sistemimiz ISO 9001 sertifikalıdır. Ayrıca Can Pet, sizin için en güvenli ambalajı üretmeye kendini adamıştır. Gıda endüstrisi için ambalaj söz konusu olduğunda, katı hijyen standartları vardır. Gıda güvenliği politikamızın temeli Ambalaj Malzemeleri standardıdır. Gıda güvenliğini en üst düzeye çıkarmayı ve tüketici sağlığının optimum düzeyde korunmasını amaçlar. Can Pet'ın net hijyen düzenlemeleri, çalıştırma talimatları ve kayıt sistemleri hazırlamasının nedeni budur. ISO 9001 sertifikamızı indirmek için lütfen aşağıdaki iki bağlantıyı kullanın. Bağlantılar çalışmıyorsa, lütfen info@canpetplastik.com adresinden bizimle iletişime geçin .

KAPAK ANALİZ RAPORU

Görüntüle-İndir

ŞİŞE ANALİZ RAPORU

Görüntüle-İndir

İŞLETME KAYIT BELGESİ

Görüntüle-İndir