Şirin Sanayi Sitesi

Beylikdüzü, İstanbul

+90 212 623 01 90

Müşteri Hizmetleri

info@canpetplastik.com
satis@canpetplastik.com.tr

E-mail

Canpet Plastik ve amb. san. tic. ltd. şti. kuruculuğunu üstlenen Cevat Cörüt plastik sektöründe başlangıcı 1983 yılındadır. İlk günden itibaren farklı plastik ürün gamlarında gelişen plastik sektörüne katkı sağlayarak 1998 yılında ilk pet üretimine başlayan firmalardan birini kurmuştur.

Canpet Plastik ve amb san tic ltd şti pet şişe, kavanoz,preform ve kapak üretimine 2006 senesinde başlamış olup her geçen gün genişleyen ürün yelpazesi, üretimde ki tecrübe ve ilerleyen teknolojinin sayesinde özellikle gıda sektörü olmak üzere diğer sektörlere de ürün tedarik etmeye devam etmektedir.

Bünyesinde bulunan 10 adet tam otomatik pet şişirme makinası ve 4 adet enjeksiyon ile ortalama yılda 150.000.000 adet şişe, kavanoz, preform ve kapak üretmektedir. Şirket olarak; ilk kuralımız müşterilerimize, kaliteli, zamanında ve eksiksiz olarak ürün tedariği sağlamaktır. Saygılarımızla.

Canpet Plastik ve Ambalaj Sanayi Ticaret Limited ŞirketiMisyonumuz

“Uzun vadeli iş ortaklarımız” olarak gördüğümüz müşterilerimizin istek ve beklentilerini tam olarak anlayıp, müşteri odaklı bir yaklaşımla ve optimum düzeyde karşılayarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.
Kalite yönetimine dair sertifikalarına sahip olduğumuz mevcut sistemlerimize, işimizin gereği ileride doğabilecek yenilerini de ekleyerek, sürekli öğrenen bir organizasyon olarak, sistemimizi geliştirmek.İş sağlığı ve güvenliği, çevre ve doğal kaynakları önemseyerek, etik değerlerden ödün vermeden, yasa ve mevzuatlara uygun çalışmak.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetini artırma yeni ve daha istikrarlı bir pazar yapısı oluşturma,katma değeri daha yüksek ürünlere yönelme,ihracatı arttırma hedefleriyle CANPET PLASTİK markasını uluslar arası arenada öncü bir marka haline getirmek.


Güvenilir ve istikrarlı bir ortak mı arıyorsunuz?