Şirin Sanayi Sitesi

Beylikdüzü, İstanbul

+90 212 623 01 90

Müşteri Hizmetleri

info@canpetplastik.com
satis@canpetplastik.com.tr

E-mail

Gıda Pazarı için Kaliteli PET
Ambalaj

Gıda, yüksek kaliteli plastik ambalaj gerektirir

Bir gıda ürünleri üreticisi ve işleyicisi olarak gıda güvenliği alanında kuralların ne kadar katı olduğunu bilirsiniz. Ancak Canpet'in de aynı bilgiye kendi bünyesinde sahip olduğunu biliyor musunuz? Örneğin, restoranların ve kurumsal mutfakların çoğu durumda yalnızca plastik ambalajlarla çalışmasına izin verildiğini biliyoruz. Ve bu ambalaj malzemelerinin nelere uyması gerektiğini biliyoruz.

Canpet'in BRC sertifikalı olması sebepsiz değildir. Ayrıca güneş ışığının raf ömrünü olumsuz etkilememesi için PET ambalajlara UV malzeme ekleyebiliyoruz. Raf ömrünü uzatmak için bir oksijen bariyeri de ekleyebiliriz. Bu konuyla ilgili özel sorularınız için lütfen hesap yöneticinizle veya satış departmanımızla iletişime geçmekten çekinmeyin.

Fonksiyonel ve modaya uygun

Tüketici pazarı için gıda ürünleri üretiyor musunuz? O zaman tabi ki siz de bu ürünleri dikkat çekici ve trend bir şekilde süpermarket raflarına koymak istiyorsunuz. Canpet, gıda sektöründeki 10 yılı aşkın tecrübesi ile bu konuda sizi destekler.

Canpet, çeşitli kapaklar sunar. Şifalı otlar için sprinkler dozlama sistemlerini ('kanat kapakları') veya bal, soslar ve soslar için dökülmeyen bir zara sahip dozlama kapaklarını düşünün. Konfigüratörümüzde tüm fonksiyonel kilit örneklerini bulacaksınız. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen proses mühendislerimizden biriyle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Özelleştirilmiş plastik ambalaj

Gerçekten ayırt edici olmak, benzersiz bir şekil ile de yapılabilir. Tamamen bireysel bir tasarımı tercih ederseniz, tasarımcılarımız şekilden renge ve dekorasyona kadar her ayrıntıyı sizinle birlikte düşüneceklerdir. İstenilen görünüm, işleme ve dayanıklılık, mevzuat ve yönetmelikler açısından en iyi plastiği birlikte seçiyoruz.

Canpet ayrıca 3D yazıcılara sahiptir, böylece bir numune aracılığıyla tasarladığınız ambalajın gerçek hissini hemen elde edersiniz.